środa, 16 listopada 2011

Jaka fryzura dla prawdziwego faceta?

Włosy rosną a u mężczyzn niestety prędzej czy później zaczynają wypadać. Jaka fryzura jest idealna dla faceta? Niestety nie ma jednoznaczniej odpowiedzi, fryzura powinna być dobierana przede wszystkim do kształtu głowy i twarzy. Jest jednak jeszcze jedna zasada, o której powinno się pamiętać.

Wszystko zależy od stylu

Jeżeli ubierasz się stylowo, nosisz ubrania znanych marek i lubisz dobrze wyglądać Twoje włosy powinny być również nienaganne. Czasem zdarza się, że rozczochrane czy nieułożone wyglądają fajnie, ale wybierając się na randkę czy kolację ze znajomymi lepiej jest o nie odpowiednio zadbać zanim wyjdziesz. Bardzo modnym o odpowiednim stylem jest zaczesanie włosów na bok, nie musisz robić przedziałka, wetrzyj w palce trochę żelu lub pasty do włosów i zaczesz dłonią włosy na bok - nie będziesz miał wyraźnego przedziałka, a włosy nie będą "ulizane". Jeżeli chodzisz w luźnych ubraniach, wolisz styl który nie krępuje ruchu możesz mniej dbać o fryzurę bo to po prostu będzie pasowało - mówimy tutaj o rozczochranych (nawet celowo) włosach.


Fryzjer na pewno Ci doradzi

Wiele osób myli fryzjera ze stylistą. To stylista pomaga i doradza najnowsze fryzury, fryzjer jest osobą, która nas odpowiednio strzyże. Jeżeli nie stać nas na stylistkę czy stylistę warto przejrzeć gazety co teraz jest modne i siadając na fryzjerskim fotelu zapytać czy nasze włosy się do takiej fryzury nadają. Fryzjer dokładnie obejrzy naszą głowę i to co się na niej znajduje dokonując oceny doradzając czy faktycznie będzie nam w niej fajnie czy też nie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Labels